Legenda Online 2


Ve fantastickém světě magie hledáte cestu k lepší budoucnosti. Výkonný společník přesunout Legenda Online 2 s sebou do boje.

Která třída je pro vás ta pravá?

Vzhledem k tomu, před vzlétnout pro odvážné podniky a slavných bitev, je nutné nejprve vybrat profese vás. Jdeš s kované oceli v ruce statečně bojovníci bojovat za vaši dobrou věc, nebo si vzít svůj cíl spíše než přesnější lukostřelce na obilí? Anestezie a jed se pak vaši spojenci v boji. Možná máte rádi kouzlo srdce a vaše cesta vede na elementární síly. Byl jsi vládcem hrůzostrašných čelních útoků a schopnost hojení ran. Můžete si vybrat třídu znaků, který napříště určuje vaše akce RPG Legend online. 2 I když ...

Prokázat sebe jako světový zachránce ve fantasy hře

Ve skutečnosti to nemá tak velký vliv, pro které zarovnání cítíte svou postavu rozhodnout na začátku. Samozřejmě, například typ zařízení, které budete volat své vlastní při změnách hry. Ale musíte zachránit svět v každém případě, takže se nemusíte čekat příliš dlouho s dalším pátrání! Času je málo, protože legie podsvětí a divoké démoni byli příliš dlouho byli drženi ve svých činů. Chcete-li vidět skrz intrik a zastavit postup tmy, je to vaše priority v Legenda Online 2, aby se stala silnější a porazit vyšší bojové účinnosti i nejkrutějších nepřátel. Na své cestě budete nakonec mocní hrdinové z lihu setkat, který bude žehnat vaše akce a poskytnout pomoc v těch nejtemnějších hodinách. Boje v této browser-based fantasy RPG vás odmítá způsob, poloautomatický systém. To je více či méně zabýval střídavě poškodit. Nicméně, můžete ovlivnit výsledek bitvy se zvláštními schopnostmi a činy.

Legenda Online 2 je podobný princip hry League of Angels nebo Call of Alliance.