Scarlet čepele


Hrát jako šarlatový čepelí do kůže bojovník zachránit lidstvo před zničením.

Klikaté přední dámy poskytnout potřebnou ducha a jsou tajné upozorňuje na fantasy RPG Scarlet čepele. Svět je opět na pokraji, a tím i celé lidstvo. Tím, zákeřné napadení cizím vetřelcům země nyní leží v troskách. Jedinou světlou stránkou je, tučné a velmi opulentní dámy, které Brace sebe jako poslední linii obrany proti zničení.

v Scarlet čepele o vás převzít kontrolu nad jedním z těchto statečných bojovníků a boj proti hrozící zkázou. Armor jsou zpravidla také silně nadhodnocený, takže se omezovat na to nejdůležitější a betörst oponentů se svými rozsáhlými podněty. Kromě toho víte o genetické vylepšení, které vám pomohou v boji proti agresorům.

Jako Mech do boje

Ale za fasádou sexy Scarlet blade klade standardní on-line hru na hrdiny s fantasy tématikou. Souboje v reálném čase, na zlepšení dovedností a samozřejmě těsné oblečení určují většinu hry. Kromě toho můžete ovládat obří mech a skála na bojišti, takže právo na určitou dobu. Tyto Mechs mají obrovskou ničivou sílu a neponechávají kámen na kameni. Také kromě mnoha tříd ženskou postavu najdete v přední části mužského stíhačů se svými smrtícími čepelemi v on-line hry na hrdiny. Jako Mech on stojí dam nic.

K dispozici je také stáhnout hru Rozsáhlý Player vs. Hráč bojuje, které berou na velkých bojištích až 160 hráčů proti sobě. Je to nejlepší zamknout se v těchto střetech cech, takže můžete v případě nouze, člen týmu volně, aby se vaše záda, zatímco vy metzelst si cestu přes hordy nepřátel.

Scarlet Čepel je free-to-play role-playing game, můžete začít stahovat vás na oficiálních stránkách zdarma. Pak se rozhodnout pro válečníka podle svého výběru a ukázat, co ve vás je.