nekonečná krize


Vydejte se na dobrodružství do světa plného podivných postav. Batman byl včera, dnes je jeho vtělení do centra: Noční můra Batman! Ale mnohé další DC-Stars na vás čekají ...

Volná názvu MOBA kyne se známými DC Comics hrdinů a padouchů. Postavy z 52 DC-světů čekají na setkání s Vámi. Kromě Nightmare- a Gaslight Batman a Joker Plynové osvětlení, Zatanna, Shazam, Green Lantern a mnohé další strany nejsou. Každých mistr skóre se svými vlastními silami a schopnostmi. Proto je pro vás důležité v první řadě zjistit, který z postav se vešly svůj styl hry.

Urvat své oblíbené hrdiny nebo -Bösewichte a vydejte se na vzrušující dobrodružství ve free-to-play hry Moba Nekonečná krize. V této hře si nebojují jenom proti nepřátelské týmy a snaží se dát všechny své schopnosti v aréně k testu. Tentokrát na vás čeká to je úplně jiné problémy. Stává se to jednou, že událost katastrofa se blíží s tím, že celá mapa se obrátil vzhůru nohama. Pak už je to jen na vás vytáhnout přeživší z arény. Že se vám podaří opět jen s těmi správnými dovednostmi a sofistikované strategie. Nebo jste chtěli vrhnout těžké vozíky ve vzduchu ke zploštění pokračovat tímto způsobem své soupeře? Žádný problém nekonečná krize. Všude kolem vás najdete věci, které funguje stejně jako zbraň.

V Nekonečná krize nemáte čas na lenošení kolem a nic společného. Zde udržet vždy nepředvídatelný DC znaky v paměti, které přicházejí spolu s neméně bizarními schopnostmi. Jakmile nebudete nudit v této hře od Warner Bros. Interactive jistoty.