Příběhy Solaris


Čelit výzvám ve fantastické stíhací letoun v této hře na hrdiny pro prohlížeče. Ve světě, v němž magie a strojní technologie podobně existují, můžete očekávat vzrušující A

Příběhy z minulosti určit Dnes

Kdysi dávno, démoni řízené říši, město Laputa stál uprostřed oblohy. Tvorové trpěli pod mocí tohoto magického tvora, ale pod vedením Boha Moria lidstva unikl zlé a vyhnal plod. Teď, 500 let po pádu démonického pravidlo, skupina se snaží svrhnout bandity kontinentu do nové katastrofy. Byl jste součástí Moria-vyhlášky, která už tehdy řídil zlo ze Laputa, tímto úkolem chránit zemi a mají zesílenou síly ničení na jejich místo.

Diverzita v barevném světě anime

Váš hrdina v online hře není výrobků montážní linky. Šermíř, Mage, odstřelovači, vrahové a kněží jsou jen některé z možností, které jsou otevřeny pro vás formovat svou postavu. Několik set Anime bojovníci, které jsou vybaveny speciálními funkcemi a možnostmi, vyrazil hledat její dobrodružství. Město nad mraky je jen jedním z míst, které jste durchstreifst na vaší cestě. Ve světě Online hra Tales of Solaris mají více než 100 různých typů monstra našla domov. A s více než 150 zvířat ve hře víte to v celé šíři, stejně jako vaši společníci vypadat a co by měli mít. Zpěv rostliny nebo snad magie drak tvory? Můžete si vytvořit svůj společník plemene a vyrobit si chovatelský úspěch v aréně ke zkoušce.

Společně s přáteli a svými miláčky hodíte se do sklepení odhalit tajemství, které leží spící hluboko pod Laputa. Porazit vás nebezpečné protivníky uvnitř a vzít ji úspěšně Dungeon Boss dál, čeká na vás působivý kořist pro sebe a své gildy. S každou bitvou vaše Wutanzeige volal Rage zvyšuje metr. Buďte opatrní, protože stále více a více monstra a šéfové budou chtít připravit cestu k vám, tím více se zvyšuje svůj hněv.