Imperia on-line


Ve světě Imperia Online břemeno koruny mohou být sdíleny nebo ne! Seznamte se vaše rozhodnutí.

Je to temný a krutý éra, v níž je štěstí s mocnými muži, a hned tvrdil mečem. V této oblasti plné zrádných sousedů a ambiciózní pravítko budete muset jít nad rámec svých jednoduchých počátků a vypracovat centra moci.

Mnoho ruce práce

Shromáždit poddaných nechal pracovat pro vás, a položit základ pro svou říši. Dříči jsou těžkostí vaší pokladny; jak vědci budou zkoumat technologie, které jsou nutné k poskytnutí výhod pro vás; efektivní špioni roaming zemi, kde si můžete vzít pro vás nových oblastí.

Seznamte se se skvělými lidmi u soudu a využít jejich vlastnosti ke svému prospěchu. Moudrý guvernér je až po okraj naplnit své pokladny, statečný generál může obrátit tabulky i v beznadějné bitvě.

Ale všimněte si: Nejsi sám v tomto světě strategická hra a mnoho rádoby dobyvatelé jsou chrastící šavlemi v branách tvých. Proto je nutná opatrnost! Postavit hrad a stavět vysoké a stabilní stěny. A pokud to nestačí - navazovat spojenectví se svými důvěryhodnými přáteli. V případě, že člověk může spadnout, silný bratrstvo se vytrvat. Bok po boku se svými spojenci budete trénovat armády, dobývat nová území a podílet se na krvavých válek proti společnému nepříteli. Hromadit bohatství a moc na, rozšířit svůj vliv i když je konec jedné éry se blíží - připravte se na konečný výzvu Imperia on-line předtím!

Konečným kelímek války

Událost „vládce království“ je tavící kotlík bude klást své schopnosti a odvahu k testu války. Armády zahynou, jsou hrady klesat, a pole se rozsvítí červená s krví padlého, kdy mocné aliance se střetnou v závěrečném boji o moc království. Když se mlha rozptýlí, jen hodné se zastaví a zbytek je prach na stránkách historie Imperia Online.