Dragon Legends Mania


Kreslit malé draky velká a to připravte se na prudkých bojů. Se svými legendárními monster trefíte hloupé Vikingové na útěk.

v Dragon Legends Mania jste pánem dračí ostrova. Vaši zemi kdysi byl už známý pro nejnebezpečnější ze všech draků, a tak musí být nyní znovu. Stavět Dragolandia znovu! Na tomto ostrově je vše, co je nezbytné, aby bylo možné prokázat sebe jako chovatel mocného letectví. Zde je kompletní program je k dispozici na adrese: Staráte se o vejce a sestavách, které se líhnou malé draky z nich. Sladké dítě draci jsou zpočátku nic, ale děsivé, ale to, co není, nemůže být tak, že jo? Vaše luskounovití se liší ve vzhledu a schopnostem. Více než 100 různých odrůd existují v Dračích Mania Legends! Pro hrdý výběr z nich v průběhu mobilní hry pro své sbírky.

Jedním z cílů Dragon Mania Legends jste dosáhli ve velmi krátkém čase, a to spřátelit draka. Od krmení a výcviku roztomilé luskounovití rozvíjet ve své péči do velkých válečníků. Bojovníci, kteří jsou schopni zastavit barbarské Vikings zastavit. Toto ošklivé viníci mají něco proti vaší cestě a pokusit se všemi jejich silách, aby ukončily vaši jízdu. Ale mají za nadějného Drachenlord budete mít žádný větší strach z lidí! Vždy nové stanoviště vytvořené na zemi a vždy najít nová plemena cestu k sobě křížením existujících druhů.

bojoval v této drak hry Tři na tři. Kromě soubojů s Vikingy ollen může podrobit zkoušce své dovednosti v aréně. To je místo, aby draka proti výběru ostatních hráčů Dragon Mania legend. Zvítězit v aréně, můžete se těšit na speciální odměnu.

O mobilní hru Dragon Mania Legends je Drachenzucht- a drak bojová hra. Najdete jej jako volný program k dispozici ke stažení v běžných obchodech s aplikacemi ze služby Google Play, iTunes a Windows Phone.