dvojče Saga


Dvě sestry mají zničující válku o osud lidstva rozpoutal. Nyní je v MMORPG oddělenými Saga na vás zachránit svět.

Ve skutečnosti, tam je vždy, že dvojčata jsou velmi blízko. Není tomu tak v případě free to play anime hru oddělenými ságy. Oba božské sestry Marisa a Amaris nemohl být odlišnější. Oni argumentují, o tom, zda lidstvo přežít, nebo ne, a protože se nemohou dohodnout, začnou strašnou válku, ve které není menší než o osud všech lidí na světě. Bohužel, zlo sestra Amaris, což samozřejmě není velký fanoušek lidského druhu převládá. V tomto okamžiku, kdy se zdá, že je vše ztraceno už jste dál. Dvojče Saga, je to vaše práce, aby zvrátit znovu a zachránit svět před zničením.

Změna třídy charakteru kdykoliv

Twin Saga je zdarma MMORPG v barevné anime stylu. Spolu s tisíci hráči z celého světa prozkoumat obrovský svět fantazie, který je idylický jen na první pohled. Všude číhá nebezpečí, že budete čelit jako hrdina lidí ve službě dobrých sil.

dvojče Saga

Dvojče Saga narazíte na kouzelné tvory.

Stejně jako ve většině online RPG her je k dispozici také v oddělenými Saga odlišné tříd postav majících specifické schopnosti. Zvláštností v tomto představitelů žánru, nicméně, je, že můžete změnit třídu vaší postavy, jak je požadováno. Samozřejmě, pouze v případě, že nejste v současné době účastní v boji. To vám dává možnost zvládnout všechny dovednosti a vyzkoušet různé herní styly, najít nejvhodnější pro vás.

dvojče Saga

Očekávat obrovský anime svět.

Vytvořte si vlastní mobilní dům ve oddělenými Saga!

Zajímavé je také dům systém online hru oddělenými ságy. Můžete nastavit pohodlný domov, ale nejsou nuceni opakovaně vracet na stejné místo, pokud chcete dát pauzu ve svém vlastním domě. Namísto toho budete mít možnost vzít svůj dům s sebou všude a dokonce nazval přáteli, aby se připojil svůj mobil ubytování, Karawandel pozvat Twin ságy.