Shell Shock Živé


Spolu se spojeneckými hráči ne bombardovat svého soupeře v online hry zdarma Shell Shock živé a nasbírat co nejvíce bodů.

Volný-to-play nádrž hry Shell Shock Živé je multiplayer hra, kde se soutěžit s ostatními hráči proti družstvu soupeře. Pro účast ve hře, nemusíte se zaregistrovat, ale může připojit přímo k zápasu s účtem hosta. Můžete vybojovat v souboji nebo k prosazení se v týmu až šest členů. Každá šarže je přiřazeno do místnosti, která stačí zadat. Ve z nichž každá je na vás čeká další mapy. Pokud se vám nelíbí rozdělení skupiny nebo si raději navrhnout karty, můžete přejít na Shell Shock živě alternativně sama hra otevřené.

Rychlá multiplayer akce Shell Shock živě

Členové týmů proti sobě Shell Shock Live. Vaším úkolem je nasbírat co nejvíce bodů pro vaši skupinu. Budete dělat, že budete spouštět útoky co nejpřesněji a splnit spoustu vašich nepřátel jednou ranou. Můžete nádrž s klávesami A a D vpřed a vrátit a předstírat, že s myší palebné linii. V dolní části obrazovky vyberete kulky. Kaktus bomba je rozdělena do několika malých a zvyšuje šance, že potkáte soupeře, zatímco stávka vystřelí mnoho malých kuliček, že půda v řadě a okamžitě explodovat.

Shell Shock Živé

Stojíte své protivníky na různých mapách.

Poté, co jste cílili, stiskem mezerníku a podívat se na to, jak bude bombardován nepřátelské tanky. Příliš mnoho času přemýšlet a cíle máte Shell Shock Live, ale ne proto, že během 20 sekund musíte spustit svůj vlak. Pak turn dalšího hráče. Pokud váš snímek Shell Shock živě pokazí, budete foukat velké díry do země, které ovlivňují vaše střelectví okolnosti. Kdykoli budete střílet nepřítele, dostanete body. V horní části obrazovky vidíte, kolik kol hrál. Tým s nejvyšším počtem bodů na konci posledního kola vyhrává.