Tanki on-line


Hoří! Aniž by bylo nutné stahovat a přístup překážky spadnete do tanki online bojiště a všem ukázat, co ve vás je.

vstup zdarma browser hra Tanki on-line vám chodit v krátkých kolech proti skutečným hráčům. I ty ovládáš trojrozměrné prostředí nádrže přes kopec a dale, a to vždy na pozoru před svými soupeři. Překážky a keře poskytují dostatečný prostor najít sami hledají těžkopádné společník pokrytí a plánovat přepadení. Tento krátký oddych jste skutečně potřeba, ale.

Po celé mapě, zaškrtávací políčka, připravený udržet překvapení pro vás:

  • opravy přepravky: Regeneruj 200 ochranných bodů za sekundu a snížit účinky mrazu a ohni po dobu 2 sekund
  • dvojitá ochrana: Ochrana nádrže se zdvojnásobí na 45 sekund
  • dvojnásobné zranění: Vy posoudit dobu 45 sekund při dvojité škody
  • akcelerace: Maximální rychlost zvyšuje-tanku po dobu 45 sekund
  • nášlapná mina: Další zbraň, kterou si můžete dát přímo pod vámi a způsobí 120 do 240 poškození na nepřítele, pokud půjde o tom

Pokud budete hrát Tanki Online a vidět nepřátelský tank, pobyt v nejlepším neustále v pohybu a oheň z plného potrubí.

Tanki on-line

Spolupracovat s ostatními hráči!

Pokud jste poslali budete pohybovat kolem míst s power-ups, můžete získat rozhodující výhodu v boji porazit tvrdohlavý soupeře.

Snadno se učit, těžko zvládnout

Pokud vaše první jízdy a bitvy nebyl šťastný, ať to není viset hlavu! Široká škála střeliva a řadu zlepšení, jako jsou zbraně, jízdní podstavců a dalších drobných vylepšení které máte k dispozici, aby vaše Tanki Online kariéru v útoku.

Tanki on-line

Dokonce i ve sněhu se dostane její vysoký.

hradí upgrade s krystaly, které si můžete buď koupit, nebo shromažďují na tanki online v průběhu času. Takže si můžete postupně i nadále zlepšovat a stoupat vzhůru vítěze na bojištích svého ocelového šelmy.

Tým s dalšími Tanki Online hráčům být trvalé vítězný v bitvách tanku. Jako člen týmu si můžete vzít pomstu a navíc naučit trik nebo dva v válečné hře řidičů vynikající nádrží. Společně vám dodat vzrušující týmové bitvy, postavit spolupráce stále dál a chovej jako jméno mezi všemi hráči z tanki online.

Tanki on-line

Se správnou strategii pro váš tým proti oponentům.

Tanki Online hry a vyšplhat až na vrchol žebříčku

V závislosti na tom, jak úspěšná budete jednat v každém kole, dostanete body ve vojenském systému hodnocení hry. V závislosti můžete ze svého celkového skóre se radují na akcích a silnějších verzí svého bojového vozidla. Čím vyšší je vojenská hodnost, tím lepší jsou zbraně a upgrady pro svůj tank. V akční hře tanki online, takže můžete držet lezení vyšší příčky na kariérním žebříčku a trumf v různých herních módech.

Tanki on-line

Chraňte svou vlajku před nepřátelským útokem!

Celkově se dá lézt 30 různých hodností v tanki online. Od nováčka a jednoduchého vojáka na desátníka, seržant, seržant, nadporučík až do generála nebo nejvyšší pořadí: Za 30. místo, generalissimus, celkem 1.400.000 zkušenostní body jsou povinné - pro dlouhodobé motivace tanki online hře je tak starosti !

Četné režimy jsou k dispozici

Kromě běžných kolech ve stylu „všichni proti všem“, kde všichni proti všem a bojiště k obrovskému, můžete také v režimech chaosu "kontrolní body" a "Capture the Flag" prokázat své schopnosti. V obou režimech jde, aby dobytí pro jeho team - buď kontrolních bodů, které jsou distribuovány na kartě, nebo vlajky soupeře.

Tanki on-line

Nový dohazování který má být testován, až čtvrtek v 16 hodin.

Případně umístit se do multiplayeru spolu se svými přáteli v "Team Deathmatch" výzva k přesunu do jiných skupin v boji. Zde tým vůle mezi vámi a ostatními členy týmu je ta nejdůležitější věc.

I přesto, že jste se dostal touhu dostat se do svého vlastního ocelového kolosu s řetězy sbírat vítězství, zkušenostní body, krystaly a upgrady pro vaše vozidlo, pak nemusíte čekat déle a stále se rodí už dnes hrát zdarma v tanki online.

A pokud se nemůžete dostat ven rychlou akci dost, ale chtějí po dobu náročnější grafikou, změříte své síly v pokračování Tanki X důkaz!