Naruto on-line


Jsi velký fanoušek anime, ale nemají odpovídající hru pro vás našel? Ale pak se ponořit do světa Naruto Online!

Chtěli jste někdy chtěli Naruto zdarma a zažít prohlížeče, aniž by bylo nutné přijmout dlouhou stahování? Pak jste úplně v pořádku. Postavte se Naruto on-line rizika spolu s oblíbenými postavami být nejlepší ninja všech dob! Není pochyb, že Naruto Uzumaki hraje významnou roli v tomto anime hru. vklouznout do role slavného hrdiny, však není možné. pět nových charaktery byly místo toho k tomuto MMORPG vytvořený které hladce splývají do Naruto vesmíru.

Všichni hrdinové!

Jste se rozhodla stát se hrdinou, dobrodružství, která je držitelem mnoha překvapení pro vás začíná. Naruto Uzumaki chce stát Hokage. Podél cesty, nicméně, jeho nejlepší přítel Sasuke dostane do potíží a na vrcholu, že mír bude obnoven. Takže tam je hodně co dělat v této hře. Umístěte dohromady tým z různých válečníků, z nichž každá plní jiný úkol na bojišti a pokusit se dát příběhu dobrým výchozím!

Naruto on-line

Narazíte na Naruto Online známých postav z anime.

Kombinování různých bojových stylů

V průběhu svého dobrodružství se naučíte různé dovednosti a zlepšit své bojové dovednosti. Zrušte Kombinovat Nin-Jutsu, GEN-Jutsu a režim poustevníka vaši soupeři se silnými útoky z cesty. V závislosti na jaké znaky máte ve své skupině a jak vidí sami sebe, že komba vypadnou silnější nebo slabší. Pouze se správnou strategii a správném týmu, bude vítězný.

Naruto on-line

Tu a tam se objeví Kyūbi.

Single nebo multiplayer? Vy se rozhodnete!

V Naruto Online setkáte kapitola oficiálního Naruto příběhu. Zde můžete navštívit na vaší cestě různých místech, které se zdají vás znám jako znalci. Mimo jiné je to všechno o v obci Listové. Víte děj anime již do srdce? Pak zavřel se spolu s přáteli a bitva obrovské bossy světa a objevovat skupiny Dungeons!

Potřebná Pravost Naruto tvůrce Masashi Kishimoto, který se aktivně podílí na vývoji hry poskytuje.